o nas

Wrocławska Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłu Spożywczego rozpoczęła swoją działalność w 1953 roku. Od samego początku swojego istnienia produkuje maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego zwłaszcza mięsnego.

Fabryka do 1990 roku była jedynym producentem wielu maszyn i urządzeń dla branży spożywczej w całej Europie Wschodniej. Dumą napawa fakt, iż po zmianach polityczno – gospodarczych w Europie w latach dziewięćdziesiątych jesteśmy nadal liczącym się na rynku producentem maszyn oraz całych linii technologicznych (np. linie do obróbki jelit wieprzowych i wołowych) dla przemysłu mięsnego. Produkujemy również urządzenia do higieny wewnątrzzakładowej.

W 1993 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w spółkę akcyjną w całości opartą na kapitale polskim. Nade wszystko naszym największym kapitałem są lojalni, podnoszący swoje kwalifikacje pracownicy, których doświadczenie i praca w zespole zapewniają nam sukces.

Partnerstwo i zaufanie to płaszczyzna na której budujemy kontakty z klientami. Nasz Klient to partner i jednocześnie weryfikator większości naszych posunięć. Wszystkie nasze transakcje finansowe nie traktujemy jako sprzedaż, tylko jako misję zaspokajania przez nas potrzeb partnera. Dlatego oprócz wyrobów proponujemy również doradztwo techniczne, technologiczne, projektowanie zamaszynowienia oraz kompletacje dostaw.

Ireneusz Marcinkowski

1951-2006

Copyright (c) SPOMASZ 2006, Wszelkie prawa zastrzezone. http://www.gw-projekt.pl Created by SPOMASZ